Weather

Заховав гроші у труси: у Чернівцях двоє чоловіків у маршрутці обікрали пасажира - відео

Новини Чернівців / відео / новини / гаряча тема
6 881
0
Заховав гроші у труси: у Чернівцях двоє чоловіків у маршрутці обікрали пасажира - відео

У Чернівцях правоохоронці затримали двох чоловіків, які у маршрутці №5 хотіли обікрасти пасажира.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили очевидці пригоди.

"Я їхав у тій маршрутці приблизно об 11.00. Не доїжджаючи до проспекту, один з пасажирів вголос сказав: "Де мої гроші?" й почав шукати їх у себе. Потім той згадав, що біля нього стояв один з пасажирів і штовхав його, а інший – стояв позаду та витягував гаманець", - розповів свідок Володимир Попов.

За його словами, присутні у маршрутці люди попросили водія, щоб він не відкривав двері. А чоловік, якого обікрали, почав впевнено переконувати, що саме ті двоє чоловіків, які стояли позаду, його і обікрали.

"Ті - як нічого не бувало, переконували, що це не вони", - розповів очевидець.

"Вже коли викликали поліцію, один із компанії почав нервувати. Він стояв спиною до задніх дверей і непомітно вийняв із штанів - але у натовпі сказали, що із своїх трусів - гаманець та кинув його на підлогу. Це побачила жінка, яка стояла на вулиці, а також люди у салоні автобуса. Той стверджував, що то не його. Піднявши гаманець, чоловік побачив, що грошей у ньому нема. А після того, як грабіжники почули, що їде поліція, викинув зі штанів гроші. Потерпілий перерахував їх швидко. Там ще не вистачало певної суми. На місце пригоди приїхала поліція", - повідомив В. Попов.

На відео, яке очевидець оприлюднив у Facebook-спільноті СтопХам Буковина, видно, що правоохоронці зайшли у салон маршрутки й вивели грабіжників на вулицю.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують