Впав у речі: на Буковині через недопалок горів будинок

Новини Чернівців / новини
2 215
0
Впав у речі: на Буковині через недопалок горів будинок

У Чернівецькій області горів житловий будинок через необережне поводження власника з вогнем під час паління.

Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС у Чернівецькій області, пише molbuk.ua.

2 серпня у селі Снячів Сторожинецького району сталася пожежа у житловому будинку. Сусіди, помітивши дим із будинку, зателефонували до Служби порятунку. Разом із цим, місцеві мешканці знали, що всередині будинку може перебувати власник. Люди увійшли у приміщення та вивели господаря на свіже повітря.

По прибуттю рятувальників на місце події було встановлено, що пожежа виникла в одній із житлових кімнат. За попередніми висновками фахівців, причиною пожежі стало необережне поводження власника з вогнем під час паління. Чоловік палив у приміщенні, недопалок впав у домашні речі й спричинив загорання. Далі полум’я перекинулося на дерев’яні стіни будинку та дісталося покрівлі.

Пожежу ліквідували черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 12 м. Сторожинця та вогнеборці місцевої пожежної охорони села Великий Кучурів у тих межах,в яких застали її на момент прибуття, та врятували від знищення житловий будинок.

Внаслідок пожежі пошкоджено перекриття та покрівлю будинку, домашні речі.

Нагадаємо, у Кельменецькому районі згоріла господарська будівля через те, що власниця курила цигарку, а недопалок кинула неподалік від споруди.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм