У мерії Чернівців хочуть заборонити закупівлю службових авто вартістю понад 600 тис грн

Новини Чернівців / політика, влада
2 058
0
У мерії Чернівців хочуть заборонити закупівлю службових авто вартістю понад 600 тис грн

У Чернівцях виконавчий комітет міськради має намір встановити граничні суми витрат на придбання автомобілів, комп’ютерів, меблів та іншого обладнання й устаткування установами та організаціями, які утримуються за кошти міського бюджету.

Як зазначається у відповідному проекті рішення, який сьогодні зареєструвало фінансове управління мерії, виконавчим органам міськради та організаціям, котрі утримуються за гроші міського бюджету пропонується обмежити придбання:

Легкових автомобілів для керівників виконавчих органів міськради, керівників установ та організацій – у розмірі 600 тис грн за одиницю;

Персональних комп’ютерів (системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор “миша”, операційна система) – у розмірі 23 тис грн. за одиницю;

Ноутбуків – 27 тис грн за одиницю;

Меблів для обладнання робочих місць працівників: стіл письмовий (2,5 тис грн), крісло офісне (2,5 тис грн), стілець (1,5 млн грн), шафа для одягу (2,4 тис грн), шафа для паперів (2,4 тис грн), сейф (5 тис грн), стіл для комп'ютера (2,5 тис грн);

Теле- і радіоапаратури, відеотехніки для службових кабінетів – 25 тис грн.

Відповідний проект рішення заплановано до розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету 17 липня.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують
У Чернівцях попрощаються із відважним воїном Іваном Паламарчуком
Більше не Першотравневий: відзавтра райсуд у Чернівцях називатиметься інакше
«Їх викидали і палили»: працівники Чернівецького музею відновили ікони, яким понад сто років
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого система “Оберіг” внесла до «чорного списку»
«Це була наша найкраща гра в сезоні»: капітан «Буковини» прокоментував гру «жовто-чорних» з «Динамо»
У Чернівцях біля лікарні на тротуар впало дерево - фото
Легендарний матч "Буковина" - "Динамо": який рахунок
«Пацьорки, цятки, коралики»: у Чернівцях презентували книгу про традиційні бісерні прикраси
Замість басейну - котлован: територія для Палацу водних видів спорту у Чернівцях стала небезпечною - фото
Звільнилися двоє заступників керівника управління освіти Чернівців: що сталося