Продан каже, що ніколи в житті не бачився з Фірташем

Новини Чернівців / політика, влада
2 530
0
Продан каже, що ніколи в житті не бачився з Фірташем

Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан заявив, що ніколи в житті не бачився і не спілкувався з відомим олігархом Дмитром Фірташем.

Про це посадовець заявив у ефірі передачі "Політика" на телеканалі ТВА, пише molbuk.ua

Зокрема, на запитання ведучого Вадима Пелеха про те, чи буде допомагати оточення Фірташа Продану в реалізації відставки міського голови Олексія Каспрука, секретар відповів, що інформація, яку часто озвучує телеканал ТВА та інші ЗМІ про стосунки Продана із Фірташем, є неправдивою.

"Я ніколи не бачився і не спілкувався з Фірташем", - сказав Продан.

Водночас секретар додав, що біглий екс-керівник "Укргазвидобування" Юрій Борисов є його другом.

"Так, як допомагав місту Борісов, дай Бог, щоб усі колишні чернівчани, які зараз у Києві, так допомагали місту, як це робив Борісов", - сказав Продан.

Як відомо, раніше Оксана Продан в інтерв’ю телеканалу "ТВі" підтвердила інформацію про те, що вона є кумою Юрія Борисова.

Раніше Продан заперечив інформацію про "клан Фірташа" і його причетність до нього в Чернівцях.

"Саме їм (представникам партії "Народний фронт", - molbuk.ua) вигідно розвивати цю тему, що ніби то з кимось борються, а насправді, 10 депутатів "Рідного міста" в принципі не можуть бути якимось кланом. Це 10 депутатів, які працюють виключно на місто Чернівці, у яких нема партійного керівництва", - сказав тоді Продан.

Раніше повідомлялося, що у квартирі дружини Продана прописаний Юрій Борисов.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують