У Чернівцях половина дитсадків піде на канікули

Новини Чернівців / новини
1 962
0
У Чернівцях половина дитсадків піде на канікули

У Чернівцях дитсадки у червні-липні цього року підуть на канікули.

Відпочиватиме майже половина дошкільних закладів, повідомила кореспонденту molbuk.ua заступник начальника управління освіти Ніна Вітковська.

"На канікули підуть деякі садочки, які відпочивали минулого року, а деякі робитимуть це вперше. Враховували нагальні потреби садочків. Також запитували згоди батьків, чи мають вони можливість залишити дитину вдома на місяць, чи потрібно буде дитину перевести на цей період до іншого садка", - повідомила вона.

Наразі в управлінні освіти ще немає точного списку садочків, бо він буде коригуватися.

“У деяких садочках розпочинаються роботи з енергоощадливості за проектом НЕФКО. Коли будемо точно знати про початок робіт, відкоригуємо списки. Але вже після 20 травня буде відомий перелік садочків”, - зазначила Ніна Пилипівна.

Цю практику у Чернівцях запровадили минулого року. Тоді з 53 садочків, на канікули пішло 22 садочки. Освітяни кажуть, що минулорічна практика канікул у садочка виправдала себе. Не було з цього приводу і скарг батьків.

Цього року таких садочків буде більше.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
12 363
На Буковині хлопця, якого шукали 10 діб, знайшли мертвим - поліція
11 422
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 269
Тепер це лом: волонтери з Чернівців зібрали уламки ракети
6 385
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
5 740
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 667
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 332
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 606
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
3 483
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
3 264