Чернівецька облрада засудила дії правоохоронців під парламентом 3 березня

Новини Чернівців / топ новини
2 807
0
Чернівецька облрада засудила дії правоохоронців під парламентом 3 березня

Чернівецька обласна рада вимагає у Генеральної прокуратури оперативного розслідування подій із розгоном правоохоронцями мирних активістів під Верховною Радою України 3 березня.

Відповідне рішення сьогодні було ухвалене на сесії обласної ради, пише molbuk.ua

Зокрема, депутати підтримали проект звернення до президента, в якому обласна рада засуджує дії правоохоронців.

У зверненні рада закликає керівництво держави дати правову оцінку подіям третього березня, притягнувши до відповідальності винних у застосуванні сили щодо протестувальників.

За ініціативою депутата Аграрної партії Лілії Бортич, депутати підтримали проект звернення до Верховної Ради, Кабінету міністрів й Генпрокурора, що був доповнений тезою про проведення швидкого й ефективного розслідування вказаних подій.

Також депутати просять парламент розглянути законопроекти, які стосуються вдосконалення законодавства щодо ідентифікації поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії України. А Кабмін - прийняти нормативно-правові акти щодо дій правоохоронців та інших служб для забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів", - ідеться у проголосованому зверненні, пише АСС.

Раніше повідомлялося, що 3 березня біля наметового містечка під Верховною Радою відбулися сутички між поліцією і протестувальниками.

У поліції заявили, що на території табору проводяться слідчі дії за рішенням суду в рамках 2 кримінальних проваджень - одне з них відкрито за фактом спроби захоплення Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневого палацу), інше – по подіях 27 лютого біля ВР.

Представники поліції демонтували намети біля Верховної Ради.

"До відділків поліції доставлено понад 100 сіб, які чинили спротив співробітниками поліції. Розпочато кримінальне провадження за ст.345 КК -"Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу", - зазначили у поліції.

За даними правоохоронців, під час проведення слідчих дій біля ВР у наметовому містечку було вилучено 9 гранат РГД-5, запали, "коктейлі Молотова" та 5 димових мін.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
24 022
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 519
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
7 799
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 055
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 891
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 525
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 667
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 361
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 350
Спершу мороз, а потім дощ: як зміниться погода на Буковині цими вихідними
3 762