У поліції перевіряють ситуацію із нелегальним скотомогильником на Буковині

Новини Чернівців / новини
1 569
0
У поліції перевіряють ситуацію із нелегальним скотомогильником на Буковині

У поліції призначили низку експертиз щодо випадку із виявленим нелегальним скотомогильником у селі Луковиця Чернівецької області.

Про це повідомила інспектор відділу комунікації Головного управління Нацполіції в області Анастасія Антименюк, пише molbuk.ua

Вона зазначила, що до Глибоцького відділення поліції Чернівецької області надійшли матеріали від Надзвичайної протиепізоотичної комісії щодо вказаної ситуації в Луковиці.

"В них було зазначено, що внаслідок порушення ветеринарних правил на території одного з приватних підприємств району виявлено занесення збуднику хвороби ДНК-вірусу африканської чуми свиней", - повідомила правоохоронець.

"Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 251 ККУ (Порушення ветеринарних правил). Призначено низку експертиз", - повідомила Антименюк.

Раніше повідомлялося, що у селі Луковиця місцеві мешканці виявили нелегальний скотомогильник з понад тисячею тушок свиней, яких місцева свиноферма закопала на території села Луковиця неподалік від приватних господарств.

Під тиском громади села працівники свиноферми розкопали мертві туші тварин, завантаживши їх у вантажні автомобілі.

Наразі мешканці села хочуть, аби Глибоцька райдержадміністрація розірвала договір із підприємством "Колосок-2", яке, за словами селян, має стосунок до нелегального скотомогильника.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Трагічна звістка з фронту: загинув захисник із Буковини Дмитро Костенюк
8 166
Українцям треба терміново замінити паспорти: які документи більше недійсні
6 236
На Буковині на щиті зустрінуть воїна Миколу Івануцу
5 131
«Українки – красиві й самодостатні!»: чернівчанка представила Україну на «Місіс Всесвіт»
4 023
«Багато разів прощався з життям»: освітянин-воїн із Буковини майже пів року пробув на позиціях у напівоточенні
3 765
ДТП у Чернівцях на важливому перехресті, рух ускладнений в усіх напрямках
3 398
Загубилася в лісі під час відпочинку: на Буковині рятувальники долучилися до пошуків жінки
3 007
Українцям готують нові соцвиплати: хто їх може отримати
2 512
Оновлять календар профілактичних щеплень: безкоштовно вакцинуватимуть від вірусу папіломи
2 218
З квітами та свічками: буковинців просять зустріти загиблого героя Миколу Івануцу
2 183


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.