Співачка з Чернівців розповіла, з якою піснею вона не виступить на Нацвідборі до Євробачення

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 374
0
Співачка з Чернівців розповіла, з якою піснею вона не виступить на Нацвідборі до Євробачення

Співачка з Чернівців Tayanna, котра цього року знову боротиметься за право представити Україну на конкурсі "Євробачення", не зможе узяти участь у Нацвідборі зі своєю композицією "Квітка", яку обрали радіослухачі.

Чому їй довелося змінити пісню, пояснила сама артистка, пише Таблоїд.

"Євробачення" - масштабний пісенний конкурс і за роки його існування утворився певний незмінний регламент, якого мають дотримуватись усі, хто бажає взяти у ньому участь. Мені дуже приємно, що слухачі радіостанцій NRJ та Люкс ФМ обрали саме пісню "Квітка". Адже ця композиція дуже близька моєму настрою. Але вона була виконана до першого вересня 2017-го року. Тоді як за умовами конкурсу, до цієї дати не може бути виконана ані сама пісня, ані будь-який її фрагмент", - розповіла Tayanna.



Зі слів підопічної Алана Бадоєва, вона вже почала працювати над новим конкурсним треком та обіцяє представити його найближчим часом.

Нагадаємо, слухачам кількох радіостанцій пропонувалося проголосувати за одну з чотирьох пісень із україномовного альбому Таянни.

Як відомо, торік співачка з композицією "I Love You" пройшла до фіналу Нацвідбору.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
73 050
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
66 074
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
35 412
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
30 439
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
29 980
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
24 694
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
23 127
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
22 456
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
18 855
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 254