У Чернівцях група молодиків зірвала прапори Румунії та ЄС з фасаду румунського культурного центру (ВІДЕО)

Новини Чернівців / відео / топ новини
5 287
0
У Чернівцях група молодиків зірвала прапори Румунії та ЄС з фасаду румунського культурного центру (ВІДЕО)

У Чернівцях група невідомих осіб зірвала прапори Євросоюзу на Румунії з фасаду румунського культурного центру Еудоксіу Хурмузакі на вулиці Ольги Кобилянської.

Запис інциденту із камер спостереження в YouTube оприлюднило місцеве румуномовне видання BucPress, пише molbuk.ua



На відео видно, що четверо невідомих молодиків упродовж кількох хвилин стояли поблизу культурного центру на вулиці О. Кобилянської. Спочатку один із них, одягнутий у чорну куртку, намагався вилізти на фасад будинку і зірвати прапор Румунії із флагштоку. Проте йому це не вдалося, і він повернувся до юрби.

Пізніше, інший чоловік у червоній куртці, зловившись руками за прапор ЄС, піднявся на будівлю і зірвав полотнище.

Після цього молодики втекли з місця інциденту.

Як видно з іншої камери спостереження, яка розташована на фасаді румунського центру під іншим ракурсом, через майже дві хвилини група зловмисників повернулася до центру Хурмузакі. Чоловікові у червоній куртці вдалося знову вилізти на фасад, щоб зірвати прапор Румунії.

На відео зазначено, що інцидент стався 16 грудня приблизно о третій годині ночі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

11:00
У Чернівцях перед історичним матчем "Буковина" — "Вікторія" покажуть модульне шоу
10:53
У Чернівцях розшукують вандала, який облив чорною фарбою портрет загиблого захисника
10:41
У Чернівцях горіла церква: що відомо
10:40
На Буковині відкрили проїзд через гірський перевал "Шурдин"
10:20
Мобілізація в Україні: чому патрульні працюють у групі з ТЦК
10:00
Удруге за 2025 рік РФ не завдала масованого удару дронами по Україні
09:40
Відсьогодні у Чернівцях завершується опалювальний сезон
09:20
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги

Колонка

Читають Коментують
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
8 283
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
6 714
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
5 836
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 803
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 683
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 352
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 719
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
3 476
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
3 328
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
3 126

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм