У селі на Вижниччині збудували чотири бетонні мости замість старих дерев’яних

Новини Чернівців / Життя
3 271
0
У селі на Вижниччині збудували чотири бетонні мости замість старих дерев’яних

Чотири бетонні мости збудували в селі Виженка Вижницького району Буковини протягом року. Наступного року збудують п’ятий міст.

- На один міст було виділено 155 тисяч гривень, а міська рада добавила ще 35 тисяч на укріплення стінок, - розповів в.о. старости Виженки Василь Савчукевич. - На даний період часу проводиться вуличне освітлення. За минулий рік збудували чотири мости, п’ятий заплановано - на наступний рік у Малій Виженці. Старі мости були зроблені з дерев’яних конструкцій, які фактично прогнили. Проїхати по них було неможливо. Щоб не вкладати гроші в дерево, було прийнято рішення будувати бетонні мости.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують