У Чернівцях на теплотрасі – велика аварія: стало відомо, де зникне опалення

Новини Чернівців / топ новини / гаряча тема
5 549
0
У Чернівцях на теплотрасі – велика аварія: стало відомо, де зникне опалення

У Чернівцях на теплотрасі поблизу дошкільного навчального закладу №30 сталася велика аварія, внаслідок чого десятки будинків залишаться без опалення щонайменше на добу.

Про це на своїй ФБ-сторінці повідомив міський голова Олексій Каспрук.

"Маємо велику аварію на теплотрасі діаметром 525 мм біля ДНЗ №30. Місце пориву працівники "Чернівцтеплокомуненерго" оперативно визначили. Вдалося вчасно перекрити всі будинки та теплорозподільчі пункти, щоб не було зайвих втрат", - повідомив він.

"На жаль, цієї ночі і півдня завтра без тепла залишаються будинки на Бульварі Героїв Крут, вулицях Ентузіастів, Воробкевича, Івасюка, три будинки на вулиці Південно-Кільцевій та два - на Головній", - додав Каспрук.



Він зазначив, що до 7.30 ранку тепловики проведуть необхідні підготовчі роботи, а з 7.30 почнуть ліквідовувати порив.

"Обіцяють до вечора впоратися", - повідомив міський голова.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують