У поліції прокоментували смертельну ДТП у Мамаївцях

Новини Чернівців / пригоди
7 572
0
У поліції прокоментували смертельну ДТП у Мамаївцях

У поліції прокоментували дорожньо-транспортну пригоду в Мамаївцях Чернівецької області, внаслідок якої загинула одна людина.

Як повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Чернівецькій області, 11 вересня о 01.30 до поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Мамаївці Кіцманського району зіткнення автомобілів "ВАЗ" та "Мерседес Бенц" Відразу на місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група.

Поліцейські встановили, що коли 32-річна жителька села Мамаївці керуючи автомобілем "Мерседес Бенц" здійснювала поворот, то її легковика наздогнав автомобіль марки "ВАЗ". В результаті дорожньо-транспортної пригоди від отриманих травм на місці загинула 55-річна пасажирка "Мерседес Бенц".

У поліції прокоментували смертельну ДТП у Мамаївцях


Водієм "ВАЗа" виявився 28-річний житель селища Лужан, котрого без свідомості було доставлено до лікарні швидкої медичної допомоги. У чоловіка лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму. За результатами медичного освідчення жінка-водій була тверезою, а чи був водій "ВАЗа" тверезий, покаже експертиза.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

У поліції прокоментували смертельну ДТП у Мамаївцях


Поліцейськими призначено низку експертиз. Триває слідство.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують