Уночі на Буковині "Рено" латвійської реєстрації врізався в бус

Новини Чернівців / топ новини / кримінал
4 352
0
Уночі на Буковині "Рено" латвійської реєстрації врізався в бус

На Буковині близько 1 години ночі 17 серпня, житель міста Сокиряни, 1991 року народження, керуючи автомобілем марки “Рено” латвійської реєстрації, рухаючись по автодорозі з с. Білоусівка в напрямку с. Ломачинці, не вибрав безпечної швидкості, проявив неуважність, внаслідок чого допустив зіткнення з бусом марки “Мерседес-Бенц 407”, який був припаркований на узбіччі дороги в напрямку його руху без аварійного знака.

Про це повідомляє Північно-бесарабський інформаційний портал з посиланням на Сокирянське відділення поліції.

В результаті ДТП пасажир автомобіля “Мерседес-Бенц”, 1975 року народження, з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забійна рана потиличної ділянки голови госпіталізований до травматологічного відділення Сокирянської ЦРЛ. Автомобілі зазнали механічних пошкоджень. Про це повідомили у Сокирянському відділенні поліції.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують