Чернівчанин Богдан піде цього року до першого класу. Більшість зі шкільного приладдя, а також шкільну форму батьки дитині вже купили.
– На підготовку до школи відклали зарплату. Плануємо витратити в межах п’яти тисяч гривень на придбання всього необхідного, – каже мама Богдана Марія Ясинська. – Речі купуємо якісні, нехай і дорожчі. Таким чином будемо впевнені, що дитині зручно в його шкільній формі, йому подобається рюкзак, кросівки на фізкультуру.
Чернівчанин Артем цього року йде до другого класу. Із хлопчиком та його мамою Альоною знайомимося в одному з магазинів міста. Артем із мамою обирають рюкзак.
– Для мене важливо, щоб рюкзак мав кишеньку зовні для водички, – каже Артем. – Так мені буде зручніше носити воду. Вона не губитиметься всередині рюкзака.
На чому можна зекономити при підготовці до школи, цікавлюся в матері Артема.
– У першому класі рюкзак діти додому не забирають. Тому ралила б не купувати дорогий ранець з ортопедичною спинкою і так далі, – каже Альона. – Дитина все одно не носитиме його. Дорожчий рюкзак можна купити дитині вже для другого класу, коли потрібно носити важкі підручники.
Перелік всього необхідного до школи озвучує Інна Веренько, вчителька початкових класів Чернівецької школи №28.
– Я збираю по п’ять зошитів у клітинку та в косу. У кожної дитини має бути папка для трудового та образотворчого мистецтва з усім необхідним канцелярським приладдям всередині, – каже вчителька. – Також потрібна шкільна й спортивна форма. У принципі, маючи все це, дитина може вже йти до школи.
"Зекономити можна на зошитах, – зауважує Інна Веренько. – Не варто купувати зошити з яскравими обкладинками. Вони й коштують дорожче, і відволікають дітей на уроках".
5-08-2017, 22:24
0
6 123