Сьогодні заяви на вступ у вузи подають не в електронній, а в паперовій формі

Новини Чернівців / новини / Життя
1 539
0
Сьогодні заяви на вступ у вузи подають не в електронній, а в паперовій формі

Сьогодні, 26 липня, усі вступники, які не змогли подати електронні заяви, можуть подавати паперові заяви до вишів – незалежно від наявності зареєстрованого особистого електронного кабінету. Таке рішення було ухвалено під час наради Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з представниками приймальних комісій ВНЗ, де обговорювалися ключові проблеми роботи навчальних закладів під час вступної кампанії.

Про це повідомляють на сайті департаменту освіти Чернівецької ОДА з посиланням на міністерство освіти.

"Щоб забезпечити участь усіх вступників у конкурсному відборі, ми надаємо можливість їм упродовж останніх днів подавати заяви у паперовій формі – незалежно від того, створювали вони електронний кабінет чи ні. Тобто навіть якщо раніше вступник зареєстрував електронний кабінет, однак не зміг подати необхідні електронні заяви, зараз він може зробити це у паперовій формі. Відповідний лист направлено усім керівникам вищих навчальних закладів", – повідомила Лілія Гриневич.

Також листом врегульовано питання щодо внесення до електронних кабінетів документів, які підтверджують право на зарахування 200 балів з двох вступних випробувань тим вступникам, які є членами збірних команд України і які брали участь у міжнародних олімпіадах, чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У селі на Буковині з квітами та калачами зустріли воїна, що повернувся з полону - фото
8 862
На Буковині попрощаються із відважним захисником Іваном Темчуком
6 142
На одній асфальт, а на другій бруківка: у Чернівцях оголосили тендер на капремонт двох вулиць
4 333
Депутатка вимагає відсторонення від роботи гендиректорки лікарні у Чернівцях
4 161
«Вижив за 60 метрів від ворога»: лейтенанта з Буковини відзначили високими державними нагородами
3 763
У Пруті біля міського пляжу в Чернівцях виявили фекалії та кишкові інфекції
3 535
У Чернівцях тимчасово вимкнуть воду на кількох вулицях: адреси
3 431
У місті на Буковині запрацював наземний фонтан: мешканців просять не нищити його
3 191
"Герої живуть серед нас": воїн із Буковини отримав високу нагороду
2 869
У селі на Буковині невідомі зірвали банер із портретом полеглого воїна Павла Унгуряна
2 584