У Чернівцях журналісти телеканалу ТВА з’ясовували, як у Чернівецькому тролейбусному управлінні миють тролейбуси, які щодня курсують містом.
Про це йдеться у сюжеті новин ТВА, пише molbuk.ua
Машини, які сходять із маршруту, спершу проходять техогляд, відтак їх відправляють на мийку. Тут використовують спеціальні хімічні засоби для очистки. Щоправда, наносити їх доводиться працівникам вручну із розпилювачів. Якщо бруд засох, то його спершу зчищають щітками.
У цьому цеху працюють у дві зміни - вдень та вночі. По двоє людей. До слова, отримують за цю роботу, яка, кажуть, особливо пекельна взимку, мінімальну зарплату - 3200 грн.
Через дірявий салон і підлогу тролейбусів пилюку, наче пилососом, затягує всередину за перші кілька зупинок. Тому на довго свіжості точно не вистачить.
Також у ЧТУ нарікають і на пасажирів. Каже, якщо хочемо європейського комфорту в транспорті, то і поводитись треба інакше.
"У Європі в рухомому складі - чи то в тролейбусі, чи то в автобусі - ніколи не побачиш квитка, ніколи не побачиш шкаралупи з банана, окурків чи соняшникового насіння", - розповів начальник дільниці техобслуговування Чернівецького тролейбусного управління Іван Зайчук.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.