У Чернівцях поліція просить відгукнутись очевидців трагічної ДТП на вулиці Винниченка

Новини Чернівців / пригоди
3 668
0
У Чернівцях поліція просить відгукнутись очевидців трагічної ДТП на вулиці Винниченка

У Чернівцях правоохоронці шукають свідків трагічної дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 1 червня на вулиці Винниченка.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили у відділі розслідувань злочинів у сфері транспорту СУ ГУ НП в Чернівецькій області.

Поліція шукає очевидців аварії, яка сталася 1 червня приблизно о 22.00, коли водій автомобіля "БМВ" на іноземній реєстрації здійснив наїзд на пішохода, який внаслідок отриманих травм загинув на місці.

Читайте також: Поліція оприлюднила офіційну версію ДТП із загиблим пішоходом у Чернівцях

Правоохоронці закликають усіх, хто був очевидцем цієї ДТП, звертатися за номером телефону 066-76-90-201 (Руснак Сергій Сергійович) або на спецлінію 102.

Раніше повідомлялося, що на вулиці Винниченка пішохід загинув під колесами автомобіля на єврономерах.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують