У Чернівцях дороги — без дорожньої розмітки

Новини Чернівців / новини
1 742
0
Чернівецькі дороги залишилися без розмітки. На пішоходних переходах залишилося лише по одній “зебрі” ближче до тротуарів. Залишки розмітки, яка розділяє дорогу є лише на Головній поблизу вокзалу та на Руській. На бруківці у центральній частині міста розмітки майже не видно.

Розмітку почнуть відновлювати з 1травня. Про це кореспонденту molbuk.uaповідомив начальник МіськШЕПу Михайло Ігнатьєв.

- 24 квітня заключаємо договір із фірмою для постачання фарб. За п’ять днів вони їх мають привезти у Чернівці і вже з 1 травня плануємо розпочати роботи, - розповів начальник МіськШЕП Михайло Ігнатьєв. - Спочатку нанесемо розмітку на центральні дороги та об’їзні, а вже потім на прилеглі. Впоратися плануємо за два тижні.

Ми кожні півроку наносимо розмітку у місті. На трасах центральні лінії розмітки так не стриються, як у місті. Автомобілі у місті часто роблять маневри, тому й розмітка стирається. Дуже швидко стриється розмітка на бруківці, доводиться її наносити тричі на півроку.

А ось на дорогах, де асфальт хороший, робимо це рідше, наприклад, на вулицях Винниченка, Руській. Ми вже вивчали питання придбання фарб, які би менше стрилися, але таких не знайшли.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
12 363
На Буковині хлопця, якого шукали 10 діб, знайшли мертвим - поліція
11 422
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 269
Тепер це лом: волонтери з Чернівців зібрали уламки ракети
6 385
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
5 740
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 667
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 332
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 606
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
3 483
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
3 264