У Чернівцях на одне місце у дитсадку — двоє-троє охочих

Новини Чернівців / новини / Життя
2 425
0
У Чернівцях на одне місце у дитсадку —  двоє-троє охочих

Протягом червня-серпня дитсадки у Чернівцях починають формувати нові групи. Проте у більшості з них, особливо у центрі, не вистачає місць.

Завідувач ДНЗ №7 на вулиці О. Кобилянської у Чернівцях Тетяна ГОНЧАРУК пояснює кореспондентові molbuk.ua, що є ліміт, який не можна перевищувати. Тому багатьом батькам відмовляють.

-Наразі у садочку 144 дитини. Ми щороку викладаємо в Інтернеті кількість груп та дітей, що плануємо набрати, - зауважує Т. Гончарук. - На жаль, частина батьків, діти яких не потрапляють до дитсадка, залишаються незадоволеними. Але якщо ясельна група одна і там норма — 25 дітей, із них п'ять пільговиків, а при цьому реєструються 56, то куди я візьму решту дітей? Я стіни не розсуну. Умови такі, що центральні садочки - у пристосованих приміщеннях. У нас в одному приміщенні і ліжка, і столи, і іграшки. І так групи переповнені. За нормами у нашому садочку має бути 77 дітей, а є 144. Тож батькам раджу час від часу перевіряти чергу. І якщо вони бачать, що у черзі - після 35-го номера, то краще пошукати інший садочок.

Заступник керівника управління освіти Чернівецької міськради Ніна ВІТКОВСЬКА радить записувати малюка до дитсадка якомога раніше. Перш за все, треба визначитися із закладом. Далі зареєструвати дитину в електронній черзі на порталі http://osvitacv.com у розділі “Реєстрація в ДНЗ".

-Під час запису зважайте на інформацію про кожен навчальний заклад: скільки там груп, на скільки дітей розрахований, напрямки діяльності, - радить Ніна Пилипівна. - Щоби батьки реально оцінювали ситуацію. Бо якщо у садку набираються дві групи, то це максимально може бути 50 дітей, а не 120. На жаль, у батьків існує хибна думка, що якщо зареєструвалися до того чи іншого закладу, то це вже стовідсоткова гарантія, що вони потрапляють до цього садочка. Проте є заклади, які набирають дві групи, а охочих - на 4-5 груп.

Ніна Вітковська також радить батькам бути уважними під час реєстрації і заповнювати всі потрібні категорії. А хто не має можливості самостійно зареєструватися, може це зробити в управлінні освіти на вулиці Героїв Майдану, 176, кабінет №83. При собі потрібно мати документи, які підтверджують особу батьків, а також свідоцтво про народження дитини. Тим, хто має пільги, при собі мати документи, які підтверджують наявність пільг.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

21:36
Правила без винятків: 7 речей, які ніколи не варто прати в гарячій воді
21:15
«Раджу всім не вішати носа». Професору ЧНУ Юрію Макару – 90 років, а він досі викладає
ексклюзив
20:59
У Генштабі підтвердили ураження нафтоперекачувальної станції у Краснодарському краї
20:36
Снайпери ліквідували морпіхів РФ, які просувались через річку - відео
20:13
Українська ракета "Трембіта": експерт оцінив, чи зможе вона прорвати ППО Москви
19:58
Що робити, якщо домашній Wi-Fi погано працює: зверніть увагу на деякі предмети
19:38
Трамп погрожує Україні "проблемами" за відмову від угоди з ресурсами
19:16
Герої Буковини: на війні загинув молодий воїн Василь Беслюбняк
18:58
Чому каву п'ють з холодною водою: просте пояснення, що з нею потрібно робити
18:34
ЄС не може погодити 20 мільярдів євро для України
18:11
Українські біатлоністи - восьмі в естафеті ЧС-2025
17:59
Ця консерва - найкращий продукт для здоров’я людей похилого віку: зміцнить серце та кістки
17:40
Як правильно рахувати зарплату: скільки реально отримуємо на руки та чи вигідніше працювати через ФОП
17:20
Україна очікує на нові постачання F-16 цього року, - Зеленський
17:00
Хотів купити інструмент: на Буковині аферисти видурили у чоловіка 56 тисяч
16:40
В Міненерго звернулись до українців: що варто зробити кожному
16:20
В Коордштабі розповіли, хто для РФ в пріоритеті на обмін і чому не видають "азовців"
16:15
Діти в гуртку технічного конструювання створюють пристрої для військових
16:00
Ліквідація наслідків атаки на ЧАЕС триває дев’ятий день: яка ситуація
16:00
Названо найкорисніший десерт, який повинні їсти українці
15:40
Чи готовий Зеленський підписати угоду про корисні копалини: джерело Sky News повідомило деталі
15:20
Трамп провів масштабні кадрові зміни в армії США
15:00
У Чернівцях затримали чоловіка, який розповсюджував наркотики
14:40
На Покровському напрямку важкі бої: ЗСУ про наступ росіян
14:31
ДТП в Чернівцях: у тролейбусі відмовили гальма
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм