Першого квітня на Театральній площі в Чернівцях о 15:00 розпочнеться парад клоунів.
День сміху, гумору, веселих жартів та добрих розіграшів можна назвати професійним святом людей, які займаються високим мистецтвом клоунади: клоуни, міми, актори, циркові артисти, аніматори, які працюють в клоунському амплуа. Яскраві костюми, грим, цирковий реквізит, музичні інструменти, гротеск, буффонада та хороший грайливий настрій вітаються, - йдеться в описі до події.
Даний захід проведуть другий рік поспіль.
А тематичний концерт до дня сміху розпочнеться в Центральному палаці культури міста (Театральна площа, 5) о 17:00.
Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
31-03-2017, 18:42
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
4 875