"Черги будуть, допоки не розбудують пункт пропуску", - начальник Чернівецької митниці про ситуацію на "Порубному"

Новини Чернівців / суспільство / гаряча тема / Фото
3 922
0
"Черги будуть, допоки не розбудують пункт пропуску", - начальник Чернівецької митниці про ситуацію на "Порубному"


Поблизу міжнародного пункту пропуску "Порубне", особливо на вихідні, спостерігаються величезні автомобільні черги. Люди, які перетинали кордон у вихідні, кажуть, що їм доводилося чекати по 5-8 годин у заторах. Машин зібралося в лінію на кілька сотень метрів.

Микола САЛАГОР, начальник Чернівецької митниці ДФС каже, що "розвантажити" пункт пропуску наразі неможливо.

– Є черга, і вона буде, доки не розбудують пункт пропуску так, як має бути, – каже начальник митниці. – Швидше не буде поки що, бо ми для того тут стоїмо, щоб не пропускати контрабанду. Ми контрольна служба і ми будемо контролювати. Буде черга, і водії мають чекати.

Також, є певні обмеження в кількості транспорту, який може приймати румунська сторона. Про це кореспонденту "МБ" повідомив помічник начальника Чернівецького прикордонного загону Сергій БРОВКО.

– Наразі цей пункт пропуску працює у звичному режимі. Якщо говорити про вантажний транспорт, є певний ліміт. Пропускна спроможність вантажівок у пункті пропуску "Порубне" – 300 транспортних вантажних одиниці в один і в другий бік. Є незначне накопичення транспортних засобів, але воно не пов’язане із проблематикою пропускних операцій Державної прикордонної служби. Бувають випадки, коли у пунктах пропуску збільшується кількість транспорту у зв’язку із проблемами у суміжних службах як на території України, так і Румунії. Можуть бути збої у базі даних чи відключення електропостачання у зв’язку із погодними умовами.

Наприкінці серпня голова ОДА Олександр ФИЩУК повідомив, що для завершення будівництва нового терміналу на пункті пропуску "Порубне" в Чернівецькій області потрібно 32 мільйони гривень.
"Якби був термінал, не було би тих черг на пункті пропуску, за якими ми зараз спостерігаємо. Нам дуже потрібен цей термінал", – додав голова ОДА.

Будівництво терміналу на "Порубному" тривало з 2007 року по 2011-й, проте згодом було призупинено.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Хочете жити довго - нарощуйте мускулатуру: чому потрібні силові тренування
Молодик їхав Чернівцями під час комендантської години із наркотиками в авто
Сьогодні світ спостерігав сонячне затемнення: як це було - пряма трансляція
Тарифи на газ та електроенергію в Україні: що зміниться із квітня
Українські десантники взяли у полон групу росіян на Курщині - відео
"Жодної совісті": Іво Бобул обурився брехнею, яку розповсюджують про нього шахраї
Школярка з Чернівців придбала за наколядовані кошти дрон для ЗСУ - відео
У Чернівцях попрощаються із воїном Василем Зельмановичем

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм