Через отруєння на весіллі в лікарню потрапили дві вагітні буковинки

Новини Чернівців / топ новини / Життя
3 494
0
Через отруєння на весіллі в лікарню потрапили дві вагітні буковинки

Дві вагітні буковинки потрапили до лікарні через отруєння на весіллі в Дубівцях.

Про це розповіла Валентина Миндреску, завідувач інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні.

- Одна вагітна жінка перебуває на четвертому тижні вагітності, інша - на 11-му, - зазначила пані Валентина. - Їхній стан задовільний. Вагітних оглянув акушер-гінеколог. Усе добре.

Протягом двох днів, 3 та 4 жовтня, до лікарні потрапили семеро гостей весіль у Дубівцях, що проходили в одному ресторані.

- Ті, хто поступив раніше, почуваються краще. А ті, що поступили вчора до лікарні мають стан середньої важкості, - зазначила В. Миндреску. - Основні скарги від пацієнтів - болі в животі, нудота, блювання, запаморочення, часті рідкі випорожнення.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують