RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Люди бояться дзвонити на 102, щоб їх не тягали для надання пояснень, - поліція

В рамках "Майстерні міста" у Чернівцях відбулася перша публічна зустріч представників патрульної поліції та громадськості, де обговорювали проблеми та можливості співпраці.

Насамперед, патрульні розповіли про свої обов`язки і те, що не входить до їхніх повноважень, оскільки є багато нарікань з боку громадян на те, що поліцейські чогось не роблять. Т.в.о. заступника начальника Управління патрульної поліції Чернівців Павло Семенюк пояснив, що до повноважень патрульних належать всі адміністративні правопорушення, а от кримінальні справи передаються слідчо-оперативним групам, яких викликають на місце злочину, тобто розкривати кримінальні справи патрульні не можуть.

"На жаль, ця проблема не вирішується по всій Україні. Патрульна поліція в силу поставлених на неї задач при виявленні нею або громадянами такого виду правопорушення (кримінального, - авт.), фіксує дане правопорушення, повинна відбирати пояснення у заявника, у людей на місці і викликає слідчо-оперативну групу, які підпорядковуються Головному управлінню національної поліції. Це вже зовсім інший орган, ми не можемо їх контролювати. Чому ті органи, які мають виконувати ті завдання, не виконують їх, я не можу дати на це відповідь", - пояснює П.Семенюк.

Один з учасників зустрічі Любомир поцікавився, чи можна встановлювати камери спостереження, наприклад, на дитячих майданчиках, щоб нагляд здійснювала поліція.

"В місті Чернівцях по факту більше 130 камер зараз, і ця мережа буде тільки збільшуватись. Весь цей інформаційний потік йде на сервер Головного управління, в тому числі 35 камер з міської ради. Зараз ми працюємо над тим, щоби протягнути кабель з оптоволокна, щоб весь інформаційний масив був і в нас. Коли ми телефонуємо на 102, в них також є на моніторах всі ці зображення з камер. Коли є заява чи про крадіжку, чи про ДТП зі з`їздом з місця, є велика ймовірність, що одна з камер зафіксує цей факт, тоді можна відтворити, як відбувалися події. Якщо ви хочете встановити десь камеру або зняти відео з неї, ви можете звернутися до патрульної поліції. Ми як держслужбовці будемо зобов`язані перенаправити ваш запит до того органу, який може надати вам відповідь. Це дуже хороша ініціатива, краще звертатися до Головного управління або до міської ради", - відповів П. Семенюк.

Люди бояться дзвонити на 102, щоб їх не тягали для надання пояснень, - поліція

Люди бояться дзвонити на 102, щоб їх не тягали для надання пояснень, - поліція

Люди бояться дзвонити на 102, щоб їх не тягали для надання пояснень, - поліція


Він зазначає: "Люди дійсно бояться дзвонити на 102, бо думають, що їх будуть тягати щодня для надання пояснень. Але без цього ми не зробимо наше місто кращим. І, якщо ви бачите якесь правопорушення, а патруль не реагує, викликайте по 102 інший патруль, який у всьому розбереться". З огляду на це прозвучала пропозиція зробити зустрічі з поліцією регулярними, аби могти вирішувати чи роз`яснювати певні моменти і краще комунікувати з громадянами.

Поліцейські нагадують: людям варто телефонувати на 102, коли:
- порушують правила дорожнього руху;
- розпивають алкоголь на вулицях, скверах, парках, громадському транспорті;
- курять в заборонених місцях, зокрема, на дитячих майданчиках, в під`їздах житлових будинків, у громадському транспорті та на зупинках, в закладах охорони здоров`я, навчальних закладах та закладах громадського харчування;
- порушують режим тиші в період з 22:00 до 8:00, тобто включають гучну музику, шумлять, а також здійснюють ремонтні роботи у цей час та на вихідних у будь-який час;
- вживають нецензурну лайку в громадських місцях, ображають або чіпляються до інших громадян;
- вчиняють насильство в сім`ї, використовують вогнепальну або пневматичну зброю тощо.

Фото зі сторінки Буковинської агенції регіонального розвитку у фейсбуку

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Редактор: Марина Кавкало
20-09-2016, 13:20
Коментарів 0 Переглядів 2 754


Дівчина спакувала потрібні військовим речі в коробки, які так і назвала – "коробка допомоги"


Вулиці перекриють через капітальний ремонт
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Можна побачити роботи Тараса Полатайка, Станіслава Туріни, Віолетти Олійник та інших


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.