На змаганнях у Києві 70-річні буковинці метали диски і бігали на час

Новини Чернівців / спорт
1 638
0
На змаганнях у Києві 70-річні буковинці метали диски і бігали на час

30 та 31 липня у Києві відбувся ветеранський чемпіонат з легкої атлетики.

Чернівецьку область представляли на змаганнях два бігуні і два метальники, пише molbuk.ua

Буковинці продемонстрували наступні результати: метання молота - 46 м 86 см, метання диска - 48 м 08 см, метання ваги – 17 м 14 см.

Вага цього снаряду 9 кг 09 гр.

Анатолій Власов серед буковинців виступив найкраще – три перших місця. Також вдало виступив метальник Сергій Мельницький, який виступив у віковій групі 70-74 роки. Він зайняв два других місця у метанні молота і ваги.

Також дуже вдало виступив Андрій Жиркович у віковій групі 50-54 роки. Андрій виступив на дистанціях 100-200 та 400 м. У цій віковій групі виступало найбільше учасників. Він показав результати на 100 м – 15.09, 200 м -32.02 і 400 м – 1.17.4 сек.

Взяв участь у змаганнях і найстарший буковинський легкоатлет Олександр Громик, який виступав у віковій групі 75 років і старше. Громик виступив на дистанції 400 м, де був другим, а також 800 м, де був першим і 1500 м, де зайняв також друге місце.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим