Нових поліцейських навчатимуть у ЧНУ англійської мови

Новини Чернівців / новини
1 754
0
Нових поліцейських навчатимуть у ЧНУ англійської мови

На факультеті іноземних мов Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича навчатимуть нових поліцейських. Кафедрою комунікативної лінгвістики та перекладу розроблено програму інтенсивного курсу навчання англійської мови для правоохоронців, який планується реалізувати на базі бібліотечного ресурсного центру “Вікно в Америку” в межах заходів Року англійської мови в Україні.

Про це повідомляється на сайті ЧНУ.

Як відомо, новим поліцейським довелося пройти жорсткий відбір і за результатами конкурсу лише один з 13-ти кандидатів склав присягу; переважна більшість з них має вищу освіту. При цьому очевидно, що новообрані поліцейські мають намір створити міцний фундамент для свого професійного становлення. Вони прагнуть всебічного розвитку, фахової компетентності, однією з інтегральних складових якої постає оволодіння іноземною мовою.

Англійську вивчатимуть 105 поліцейських, наразі створено 2 групи по 10 осіб, які попередньо пройшли тестування з метою визначення рівня мовної підготовки. Головними завданнями курсу є формування у поліцейських мовних навичок і мовленнєвих умінь, що забезпечать такий рівень їх практичної мовної підготовки, який є достатнім для здійснення ефективної комунікації у повсякденному спілкуванні та професійній діяльності. Загалом курс орієнтований на професійні потреби поліцейських, він включає опанування фахової термінології та її використання у професійному спілкуванні. При розробці курсу здійснено ретельний відбір навчальних матеріалів, заплановано використання традиційних та новітніх методів навчання іноземної мови, які ґрунтуються на застосуванні інформаційних технологій.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

16:40
Йому було 38: на війні загинув старший солдат Василь Злагода
16:22
Синоптики попереджають про заморозки в Україні
16:00
Опалювальний сезон у Чернівцях закінчився раніше через дефіцит газу
15:42
Наїхав на огорожу будинку: у Чернівцях патрульні переслідували п’яного водія
15:21
У центрі Чернівців під час ремонту пошкодили водопровідну мережу
15:00
У Чернівецькій ОВА прокоментували заяву депутата про те, що Запаранюк заборонив приходити на сесію
14:39
Військова медикиня із Чернівців показала розбитий шахедом госпіталь у Харкові - відео
14:18
У центрі Чернівців понад півтора десятка вулиць - без води: перелік

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм