RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Буковинські мотогонщики перемогли на домашньому етапі Кубка України (ФОТО)

На Буковині в селі Киселів, Кіцманського р-ну відбувся Кубок України з мотокросу. На змаганнях були представлені спортсмени в різноманітних класах класах: 50 куб.см, 65 куб.см, 85 куб.см, МХ2, Опен, Ветерани, Аматори, Квадро.

Як повідомили в СТК “Буковина”, у змаганнях взяли участь більше 60 спортсменів з різних областей України. Представники смт.Глибока привезли на змагання власну команду юних спортсменів, які виступали в класі 50 см.куб. на легендарних мотоциклах „Карпати” та здобули місця на п'єдесталі: Гужовський Влад - місце та Бочар Влад - 3 місце. В класі 50 см.куб також виступала донька легендарного гонщика Олега Скрипнікова Дар'я.

З представників Буковини отримали призові місця на п'єдесталі Купіна Максим - 2 місце в класі МХ2 та Гордей Василь - 3 місце серед Аматорів, а перше місце в класі МХ2 виборов вихованець Кіцманщини - Андрієць Валентин.

В класі Ветерани (1 категорія) за волю до перемоги був нагороджений представник Німеччини Kendy Franke, а місця на п'єдесталі зайняли два представники Буковини, чернівчани Андрій Малаєв - 1 місце та Моравський Михайло - 3 місце.

У класі Ветерани (2 категорія) перемогу здобув легендарний мотокросмен Буковини Скрипніков Олег.

В класі Квадроцикли після першого заїзду впевнено лідирував представник м.Чернівці Фрунзе Ігор, однак через несправність квадроцикла, здобув 3 місце.

Також на змаганнях були представлені 4 команди: „Хуст Екстрім” (Закарпаття), „Хайлендерс”, МК „Кристал” та СТК „Буковина”. Запекла боротьба між гонщиками різних класів тримала інтригу до останнього. Проте впевнену перемогу із великим відривом здобула команда СТК „Буковина” - 228 очок, 2 місце виборола команда міста Острога МК „Кристал” - 164 очки, а 3 місце відвоювала команда „Хайлендерс” (Косівський р-н, Івано-Франківська обл.) - 121 очко.