Чернівчанки виходять заміж за американців і єгиптян

Новини Чернівців / Життя
3 794
0
Чернівчанки виходять заміж за американців і єгиптян

У 2015 році, за даними міського відділу РАЦС, 114 чернівчанок уклали шлюби з іноземцями. Наречені були з Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Греції, США, Канади, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту, Бельгії, Великої Британії, Китаю, Ірландії, Австралії, Сирії, Йорданії…

Найпопулярнішими способами знайомства з іноземцями нині є шлюбні агентства та Інтернет. В обох випадках є й шанс знайти своє справжнє кохання, і ризик натрапити на афериста. Тому перед прийняттям рішення про створення сім’ї із "заморським принцом" та від’їздом в іншу країну варто проконсультуватися з юристом, щоб вберегтися від ймовірних ризиків.

– Ще студенткою я вийшла заміж за свого однокурсника. Життя не склалося, ми розлучилися. Вирішила спробувати щастя з іноземцем. Зареєструвалася на одному із сайтів знайомств, розмістила своє фото, – розповіла по скайпу 37-річна чернівчанка Юлія, яка зараз перебуває в США. – Наступного дня вже отримала понад 50 відповідей. Зі мною хотіли познайомитися чоловіки з різних країн, але більшість цікавили лише інтимні стосунки. Серйозні наміри створити сім’ю висловлювали одиниці, причому деякі не хотіли мати дітей. Дехто вже у першому листі запитував, скільки я заробляю, чи зможу забезпечувати сім’ю. Зрештою я вибрала 40-річного американця Майкла. Ми деякий час переписувалися, потім він запропонував мені прилетіти до нього в гості. Купив квиток, зустрів в аеропорту. Наступного дня зробив пропозицію. Я почувалася щасливою і подумала, що нарешті знайшла того чоловіка, про якого мріяла. Та після весілля Майкл дуже змінився. Не давав мені грошей, сварився, що багато продуктів витрачаю, почав ображати. Я змушена була влаштуватися працювати на ферму, де перебирала овочі. Майкл пропадав вечорами з друзями, мене із собою нікуди не брав. Зрештою я пішла від нього. Тепер винаймаю невеличку кімнатку, працюю робітницею на кондитерській фабриці. І це з моєю вищою економічною освітою! Додому повертатися не хочу, бо там також нічого доброго немає. Хотіла би порадити нашим жінкам добре перевірити свого нареченого ще до весілля. За кордоном, перш ніж вийти заміж, жінка дізнається про потенційного чоловіка все: його здоров’я, освіту, бізнес або місце роботи, дохід, на що витрачає гроші, де проживає. Треба і нашим жінкам так робити, аби потім не плакати.

23-річна чернівчанка Тетяна вийшла заміж за американця, якому виповнилося 64 роки. "Донька добре володіла англійською мовою і виграла грант на навчання у США, – розповіла мама дівчини Олександра Андріївна. – Підробляла офіціанткою в готелі, де і познайомилася з Норманом. Він вдівець, має трьох дорослих дітей. Займається ресторанним бізнесом. Тетяна каже, що щаслива з ним. Вони живуть у власному будинку з басейном. Донька не працює, навчається в університеті на юриста".


Поради

Легалізуйте свій шлюб

* Не довіряйте шлюбним агентствам і сайтам, перевіряйте відгуки клієнтів про них.
* Не треба погоджуватися на пропозиції першого-ліпшого чоловіка і зустріч із ним на "чужій" території.
* Щоб отримати весільну візу, треба подати в посольство країни проживання майбутнього чоловіка документи для оформлення шлюбу в цій країні. Для цього громадянці Україні потрібно мати шлюбне запрошення, оформлене в місцевих органах влади країни нареченого. Також треба зібрати стандартний пакет документів, що включає свідоцтво про народження нового зразка, довідку про сімейний стан, довідку про склад сім’ї. А при повторному шлюбі потрібне свідоцтво про розлучення. У деяких країнах слід пред’явити саме свідоцтво про попередній шлюб.
Якщо йдеться про виїзд із дитиною, потрібне її свідоцтво про народження та дозвіл від батька. Всі документи підлягають апостилюванню в Міністерстві юстиції та Міністерстві закордонних справ. Документи також необхідно перевести на мову країни вашого обранця і нотаріально завірити.
* Для укладення шлюбу в нашій країні в іноземця повинен бути документ, який підтверджує, що він неодружений. Така довідка видається державним органом, аналогічним нашому РАЦСу, на батьківщині нареченого. Документ про сімейний стан легалізують у посольстві (консульстві) цієї держави в Україні. Крім того, іноземцю слід мати копію паспорта з українською візою. Обов’язковий нотаріально завірений переклад на українську мову паспорта та довідки.
* Свідоцтво про укладення шлюбу в Україні необхідно легалізувати в державі, де сім’я буде проживати. Порядок легалізації в кожній країні свій. Це може бути процедура консульської легалізації або, що буває частіше, проставлення апостиля (застосовується в 90 державах). Апостиль – спеціальний штамп, який ставиться на документі компетентним державним органом і тим самим засвідчує його дійсність.
* При вступі в шлюб з іноземцем жінка отримує права на законне перебування в країні, вільне пересування та роботу.
* Народження дитини в інтернаціональних сім’ях часто приносить батькам клопоти щодо їхної реєстрації. У разі якщо хтось із подружжя не хоче або не встиг змінити громадянство до цього часу, то можуть виникнути труднощі з визначенням громадянства малюка. Тому про це слід подбати заздалегідь.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

01:00
Щоб покращити смак. Сім причин, чому ваша кава гірка — і як її правильно заварити
00:45
Що приклеїти на підошву – лайфхаки, щоб взуття не ковзало
00:30
Кому не можна пити кефір? Дізнайтесь, чи входите ви в групу ризику
00:15
Є у кожному домі: чотири продукти, які часто їдять довгожителі світу
22 лютого, 2025
23:45
5 знаків Зодіаку, яким навесні загрожує небезпека: будьте обережні, якщо ви у списку
23:15
Не тільки м'ясо: 12 найкращих продуктів із високим вмістом заліза
22:58
Орбан зробив цинічну заяву про "те, що залишиться" від України
22:34
Папа Римський переніс астматичний криз, його стан критичний, - Ватикан
22:10
"Так несподівано": померла багаторічна завідувачка терапевтичного відділення лікарні на Буковині
22:00
У 4 знаків Зодіаку починається нове життя. Вони відродяться з попелу
21:36
Правила без винятків: 7 речей, які ніколи не варто прати в гарячій воді
21:15
«Раджу всім не вішати носа». Професору ЧНУ Юрію Макару – 90 років, а він досі викладає
ексклюзив
20:59
У Генштабі підтвердили ураження нафтоперекачувальної станції у Краснодарському краї
20:36
Снайпери ліквідували морпіхів РФ, які просувались через річку - відео
20:13
Українська ракета "Трембіта": експерт оцінив, чи зможе вона прорвати ППО Москви
19:58
Що робити, якщо домашній Wi-Fi погано працює: зверніть увагу на деякі предмети
19:38
Трамп погрожує Україні "проблемами" за відмову від угоди з ресурсами
19:16
Герої Буковини: на війні загинув молодий воїн Василь Беслюбняк
18:58
Чому каву п'ють з холодною водою: просте пояснення, що з нею потрібно робити
18:34
ЄС не може погодити 20 мільярдів євро для України
18:11
Українські біатлоністи - восьмі в естафеті ЧС-2025
17:59
Ця консерва - найкращий продукт для здоров’я людей похилого віку: зміцнить серце та кістки
17:40
Як правильно рахувати зарплату: скільки реально отримуємо на руки та чи вигідніше працювати через ФОП
17:20
Україна очікує на нові постачання F-16 цього року, - Зеленський
17:00
Хотів купити інструмент: на Буковині аферисти видурили у чоловіка 56 тисяч
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм