Поліція затримала трьох зловмисників, які обкрадали квартири чернівчан

Новини Чернівців / кримінал
2 107
0
Поліція затримала трьох зловмисників, які обкрадали квартири чернівчан

Співробітники поліції затримали групу зловмисників, які обкрадали квартири чернівчан.

Про це у п’ятницю на брифінгу повідомив заступник начальника карного розшуку в Чернівецькій області Микола Лазорко, передає кореспондент molbuk.ua

Він повідомив, що у четвер ввечері у Чернівцях було затримано групу зловмисників з трьох осіб. За словами правоохоронців, вони щодня обкрадали по 3-4 квартири у Чернівцях.

Як повідомив Лазорко, зловмисники діяли за налагодженою системою: вкрадалися до будинків першого поверху через вікно у період з 16.00 до 18.00, виносячи звідти кошти, золоті прикраси, техніку та інші цінні речі.

"Один з них житель Чернівців, другий - з Рівненської області, останній із Кіцманського району Чернівецької області. Близько шостої години вечора шахраї пробралися в будинок першого поверху багатоповерхівки, ввімкнули світло в квартирі і бралися до вже звичної справи. Саме в цей момент правоохоронні органи спіймали крадіїв "на гарячому". Раніше вже спостерігалися подібні випадки, але слідчі та свідки події не могли визначити крадіїв тому, що вони часто змінювали верхній одяг", - повідомив Лазорко.

"Чернівчанин раніше притягався до кримінальної відповідальності. Зараз йому 43 роки, 20 з яких молодик провів у місцях позбавлення волі. Нещодавно він звільнився і знову продовжив шахрайські напади на квартири", - додав правоохоронець.

Поліція з’ясувала, що зловмисники винаймали квартиру на вул.О. Кобилянської у Чернівцях, куди приносили викрадені речі. Після цього вони здавали ці речі до ломбарду або продавали в інших областях України.

Наразі затриманим загрожує позбавлення волі до 12 років.

Нагадаємо, щодня 5-10 буковинців стають жертвами телефонних шахраїв.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мобілізація на Буковині: Осипенко анонсував більше рекрутингових центрів і кінець «бусифікації»
19 972
Доплата за стаж: хто отримає спеціальну надбавку у 2026 році
19 079
У Чернівцях штормовий вітер піднімає дах будинку - відео
18 820
Вважався зниклим безвісти: на Буковині востаннє додому повертається Олександр Савчук
18 711
«За що так Чернівці не любите?»: депутат обурився прибуттям потяга до Києва о 5:30
18 059
Осипенко призначив кураторів над районами Буковини - хто за що відповідатиме
17 025
"Щирі співчуття родині": на Буковині у ДТП загинула випускниця ЧНУ
12 250
Гуцули дружні, серед дністровців - конкуренція: враження Осипенка від громад Буковини
12 020
Мільйони гривень зарплати та криптовалюта: декларації посадовців Буковини з чималими статками
11 989
Військового з Буковини, якого звільнили з полону, понад три роки утримували у Чечні
10 441