Чернівчанка стала лауреатом премії "Молода європейка"

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 045
0
Чернівчанка стала лауреатом премії "Молода європейка"

Німецький Фонд "Молода Європа", заснований Пауліною Шварцкопф (Schwarzkopf-Stiftung Junges Europa), відзначив Євгенію Лопату премією "Молода європейка 2015 року".

Євгенія — перша серед українців, хто отримав цю нагороду, інформує видання Дискурс.

Премія присуджується політично активним молодим людям, які своєю діяльністю сприяють "порозумінню між народами та євроінтеграції".

Чернівчанка отримала її за втілення двох проектів. Один з них ─ літературні подорожі українських авторів за кордон з публічними виступами та дискусіями на тему нинішньої ситуації в країні. Другий — пов’язаний з приїздом до України данського поета, співака і перформера Нільсена, який до цього відвідував країни, де проводилися військові операції, у тому числі Іран та Ірак.

Розмір премії становить 5 тис. євро і використати її можна лише на певні цілі — або на авторський соціальний проект, або на стажування у будь-якій європейській інституції, яку обере сам лауреат. Євгенія працюватиме в команді політика Європарламенту в Брюсселі впродовж семи місяців з листопада 2016 року.

Чернівчанка стала лауреатом премії "Молода європейка"

Чернівчанка стала лауреатом премії "Молода європейка"

Чернівчанка стала лауреатом премії "Молода європейка"

Чернівчанка стала лауреатом премії "Молода європейка"


Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
30 937
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
15 570
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
13 225
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
10 090
Два закарпатські села потрапили до переліку найкращих туристичних сіл світу
9 297
Суди тривали роками: примішення колишньої "Української книги" у центрі Чернівців повернули громаді
6 100
Стало відомо, чи будуть завтра екстрені відключення на Буковині
3 735
«Це щоденна праця»: дев’ятикласниця з Чернівців отримуватиме Шевченківську стипендію
3 719
Йому було лише 19 років: що відомо про загиблого буковинця Олексія Карлійчука
3 433
Планові знеструмлення: де на Буковині 18 жовтня не буде світла
3 356


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.