Оптимізацію мережі навчальних закладів планують провести в Чернівцях.
Про це molbuk.ua повідомив начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк.
- Маємо мережу класів, які ненормально наповнені. Зокрема, є школи, де в класах навчаються шість, сім, вісім учнів, а є навчальні заклади, де вчаться й по 30 школярів, - зазначив Сергій Мартинюк. - Це несправедливо, бо вчителі кожного із класів мають однакову зарплату, а викладаються по-різному. Та й якість освіти у малих класах значно гірша.
Як приклад навчальних закладів з малими класами, Сергій Мартинюк наводить школи №10, 17, а також гімназію №6.
До першого лютого директори шкіл, де мало учнів у класах, мають прийняти рішення, що робити далі. За словами Мартинюка, оптимізацію розпочнуть з першого вересня 2016 року.
Нагадаємо, що в рамках оптимізації мережі навчальних закладів
на Буковині закрили три малочисельні школи.
Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
28-12-2015, 16:32
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
3 301