Якість доріг, тротуарів і транспорту – найгостріші проблеми для мешканців району готелю "Черемош" і прилеглих вулиць. Про це кореспондент "МБ" дізнавалася під час виїзної редакції.
ільшість з опитаних нами людей нарікають насамперед на транспортну структуру. На думку чернівчан, дуже мало тролейбусів їздять в цьому районі.
Пенсіонерка Валентина Михайлівна каже, що іноді їй доводиться чекати транспорт по 30-45 хвилин.
-Тут дуже мало тролейбусів. Ніколи ще не чекала менше 30 хвилин. Є багато маршруток, які їздять через кожні 5-10 хвилин. Але ж проїзд у них по три гривні. Пенсіонерів водії безкоштовно не хочуть возити, тому ми й вимушені мерзнути біля зупинки й чекати тролейбусів, бо там для нас проїзд безкоштовний. Але, якщо чесно, через те, що тролейбуси їздять так рідко, вони завжди переповнені. Іноді боюсь туди підніматися і чекаю іншого.
Олександр Дутко часто буває у цьому районі. Чоловік зазвичай добирається тролейбусом №5.
-Ми, пенсіонери, чекаємо тролейбусів, яких не так багато. Проте маршруток нових дуже багато запустили. Три гривні для пенсіонера – немало. А як нема тролейбусів, хоч би дали пенсіонерам на проїзд в маршрутках якісь пільги або добавки до пенсії.
У тролейбусному управлінні запевняють, що роблять все можливе для покращення структури транспорту, але немає ресурсів.
-Лише 82 тролейбуси є на балансі всього міста. З них більше 60 занадто старі, щоб успішно служити. Планується цього року закупити 40 нових тролейбусів. Якщо все успішно відбудеться – ситуація вже буде краща, – каже начальник тролейбусного управління Іван ІВАНІЧЕК.
У час пік в цьому районі – 10 тролейбусів. У другій зміні трохи менше – шість.
-Проблема не тільки у відсутності тролейбусів, а й у відсутності водіїв. Ніхто не хоче на курси водіїв тролейбусів ходити, хоч ми й погоджуємось оплатити 50 відсотків вартості навчання, – продовжує пан Іван.
І в управлінні також повідомили, що взимку будуть надаватися більше тролейбусів на цей маршрут – все залежить від погодних умов і дороги.