Weather

Буковинці сплатили більше 1,5 мільярда гривень єдиного сціального внеску

Новини Чернівців / економіка, бізнес
1 524
0
Буковинці сплатили більше 1,5 мільярда гривень єдиного сціального внеску

За десять місяців платники Буковини сплатили до казни понад 1 млрд. 719 млн. гривень ЄСВ, повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Минулорічні показники перевищено майже на 144 млн. грн. та на 92,7 млн.грн. більше доведеного показника.

Такі надходження до казни забезпечили платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а це 69,3 тисяч страхувальників. З них, юридичних осіб - 15,9 тис. та понад 53,4 тис. фізичних.

У разі якщо підприємством за період з 1 вересня 2015 року було здійснено нарахування єдиного внеску виходячи з мінімальної заробітної плати, що становила 1 218 грн., таке підприємство повинно здійснити донарахування єдиного внеску виходячи з мінімальної заробітної плати, що становить з 1 вересня 2015 року 1 378 гривень.

Відтак, за період з 1 вересня 2015 року платники повинні здійснити перерахунок нарахованих сум єдиного внеску та відобразити такі суми у звітності з єдиного внеску за жовтень - грудень 2015 року.

У разі здійснення платниками перерахунку єдиного внеску, пов’язаного із зміною розміру мінімальної заробітної плати та розміру максимальної величини, з якої справляється єдиний внесок, передбачених Законом N 704, штрафні санкції за донарахування платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску фіскальним органом не застосовуються.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують