Вступати в коаліцію з "Рідним містом" - все одно, що об’єднатися з ПР, - кандидат у депутати Чернівецької міськради

Новини Чернівців / політика, влада
2 192
0
Вступати в коаліцію з "Рідним містом" - все одно, що об’єднатися з ПР, - кандидат у депутати Чернівецької міськради

Представники політичної партії "Народний контроль" не вступатимуть в одну коаліцію з партією "Рідне місто" у сьомому скликанні Чернівецької міськради.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила кандидат у депутати міськради від партії "Народний контроль" Юлія Сафтенко.

Вона зазначила, що нині в новій міській раді важливо створити проєвропейську більшість, яка працюватиме для чернівчан, а не на олігархів.

"Сьогодні перед кожною з демократичних політичних сил, які потрапили до Чернівецької міської ради, стоїть нелегкий вибір: або створювати коаліцію з "тушками" та "регіоналами", які пройшли в раду під брендом "Рідне місто", та відкинути Чернівці на 5 років назад, або створити проєвропейську більшість в міськраді, яка буде працювати для чернівчан, а не для місцевих олігархів-"смотрящих". Кожен виборець має розуміти, що коаліція з "тушками" і "регіоналами" – це плювок їм в обличчя. Іти в одну коаліцію з "Рідним Містом", це все одно, що іти в одну коаліцію з "Партією регіонів", - зазначила у своєму дописі Ю. Сафтенко.

Читайте також: Козлова заявила, що машину в Чернівцях їй спалили "братки з "Рідного міста"

"Ті демократичні політичні сили, які підуть в одній упряжці з "тушками" та "ригами", зрадять своїх виборців. Команда "Народного контролю" не буде іти в одну коаліцію з "Рідним містом" в міськраді, і закликає представників всіх демократичних сил не йти на переговори з "тушками" і "регіоналами", які просто зневажають чернівчан. Уже нарешті пора відтягнути "свиней від корита", тим більше, що всі можливості для цього є! Слава Україні!", - повідомила вона.

Нагадаємо, партія "Народний контроль" набрала 8,88% на виборах до Чернівецької міськради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

11:59
Поліція встановила вандалів, які пошкодили паркан у центрі Чернівців
11:37
Нацбанк скасував ліміти на карткові перекази
11:25
Який інтернет у Чернівцях справді швидкий і надійний? Думки чернівчан!
11:19
Зливав паливо зі службового авто: на Буковині судитимуть чоловіка
11:00
Сирський відзначив десантника з Чернівців «Хрестом хоробрих»
10:45
Чому корисно їсти фісташки: названо п'ять переваг цих горіхів
10:31
У Чернівцях розкажуть про шпигунів у роки Першої світової війни
10:15
У Чернівцях оброблятимуть два парки від кліщів

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм