У Чернівцях у продажу з’явилися мандарини

Новини Чернівців / економіка, бізнес
3 043
0
У Чернівцях у продажу з’явилися мандарини

На ринках Чернівців почали продавати мандарини. Не заважаючи на досить ранній як для мандаринів, період (їх збирають у різних країнах у листопаді-грудні), продавці запевняють, що ці фрукти із свіжого - нинішнього врожаю.

Зокрема на ринку "Верхньому", що на вулиці Зеленій, продавці кажуть, що мандарини приїхали з Перу, Туреччини та Греції. Там, нібито вже почали збирати врожай.

- Всі ці мандарини цьогорічні, зі свіжого врожаю. Ви скуштуйте мандаринку і побачите різницю: чи свіжа вона чи пролежала десь півроку, - зазначила жінка-продавець.

Незалежно від країни-виробника, ціни на мандарини майже не відрізняються: на ринку на вулиці Зеленій кіло продають за 52-55 гривень, на "Центральному" ринку - по 60 гривень.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
23 186
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 410
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 349
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
6 644
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 197
Таких цін ще не було: на ринках Чернівців подорожчало сало
6 148
Завтра Чернівці попрощаються з полеглим захисником Євгенієм Жаворонковим
5 500
На Буковині очікуються сильні заморозки: синоптики оголосили І рівень небезпечності
4 978
Іво Бобул переніс важку операцію: він поділився подробицями свого стану
4 898
Замість бабиного літа - мороз: у Чернівцях зафіксували "мінусовий" температурний рекорд
4 794


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.