У Чернівцях на День міста "ляшківці" роздавали листівки без вихідних даних, - Опора

Новини Чернівців
2 098
0
У Чернівцях на День міста, третього жовтня, активісти Громадянської мережі "Опора" зафіксували роздачу агітаторами від Радикальної партії Олега Ляшка агітлистівок без вихідних даних.

Про це розповів координатор виборчих програм Чернівецького представництва Громадянської мережі Опора Тарас ПРОКОП.

- 2 жовтня спостерігачами ОПОРИ в місті Чернівці було зафіксовано роздачу агітаційних листівок за кандидатів від Радикальної партії Олега Ляшка до Чернівецької обласної та міської рад, які не містили вихідних даних, - каже Тарас Прокоп. - Чоловік, який розповсюджував листівки, вказав, що за це отримує оплату 20 грн. за годину роботи.

На листівках, окрім привітання лідера партії Олега Ляшка з 607 річницею заснування Чернівців, була розміщена інформація про те, що Сергій Козак є кандидатом на посаду Чернівецького міського голови та №1 виборчого списку кандидатів в депутати до відповідної міської ради, а Інга Маковецька – №1 виборчого списку кандидатів в депутати до Чернівецької обласної ради.

-Про незаконне розповсюдження агітації ми повідомили керівника штабу Інгу Маковецьку, - зазначає Т. Прокоп. - Але реакції від них не надійшло. І сьогодні, третього жовтня, наша спостерігачка знову зафіксувала, що вони продовжили роздавати ці листівки. У відповідь ми викликали міліцію. Наша спостерігач написала відповідне звернення до міліції. Правоохоронці взяли пояснювальну записку, але відмовилися складати протокол по факту порушення.

Розповсюдженням цих листівок займався і один із кандидатів у депутати до Чернівецької міськради від Радикальної партії Олег Братко, наголошує активіст "Опори". Він також відмовився будь-як реагувати на зауваженя активістів. Заявив, що не вбачає у цьому порушення і продовжуватиме розповсюджувати агітацію.

- Рух "Чесно" розповсюджував такі листівки без вихідних даних і їх одразу, без будь-яких пояснень забрали у відділ міліції і виписали адмінштраф у 2012 році, - продовжує Тарас Прокоп. - У цьому ж випадку міліція не відреагувала фактично ніяк. Тобто вони лише прийняли звернення і сказали, що напишуть протокол, коли повністю розберуться у ситуації і що це може зайняти близько місяця. Хоча у випадку з рухом "Чесно" активіста забрали одразу з площі.

Після того, як правоохоронець відмовився писати протокол, ми звернулися на лінію 102, щоби там зафіксували цю відмову. У подальшому плануємо звертатися до начальників УМВС. Якщо від них не буде адекватної реакції на цю ситуацією, звернемося до суду.

У Чернівцях на День міста "ляшківці" роздавали листівки без вихідних даних, - Опора


У Чернівцях на День міста "ляшківці" роздавали листівки без вихідних даних, - Опора

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 642
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 432
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 870
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 581
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 501
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 359
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 339
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 075
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
2 068
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
1 829


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.