На Буковині в одному селі затримали двох хлопців з наркотиками

Новини Чернівців / кримінал
2 035
0
На Буковині в одному селі затримали двох хлопців з наркотиками

У селі Лашківка співробітники Кіманського райвідділу міліції задокументували протиправні дії двох місцевих мешканців. Один із них марихуану зберігав, інший - намагався її збути знайомому.

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на протидію злочинам пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, співробітники карного розшуку Кіцманського райвідділу міліції викрили 19-річного мешканця села Лашківка, який намагався продати 10 грам марихуани своєму знайомому.

Під час особистого огляду міліціонери вилучили два пакетики із наркозіллям. Правоохоронці також встановили, що хлопець раніше притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин, повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.
За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження, передбачене ч.1 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Хлопцю загрожує ув’язнення строком до восьми років.

У іншого - 17-річного місцевого мешканця, міліціонери виявили 5 грам марихуани та пристрій для вживання наркотичної речовини. Хлопець пояснив правоохоронцям, що наркотик зберігав для власного вживання.

Слідчі такі дії юнака кваліфікують за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Вилучені наркотики та пристрій правоохоронці направили для проведення експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернівецькій області. Слідство триває.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
24 284
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
6 899
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
6 865
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 454
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 669
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 621
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 499
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 962
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 926
На Буковині кількох керівників освіти підозрюють у розтраті понад 5 млн грн
4 891