У Чернівцях "Правий сектор" збиратиме донорську кров для онкохворих дітей

Новини Чернівців / Життя
1 621
0
У Чернівцях "Правий сектор" збиратиме донорську кров для онкохворих дітей

"Жіноча Січ", спільно із "Правим Сектором" Буковини та 16-м запасним батальйоном Добровольчого Українського Корпусу, з 01 по 31 жовтня 2015 року організовує проведення всеукраїнської благодійної акції "Врятуй дитині життя" в м.Чернівці.

В період проведення акції відбуватиметься збір запасів крові для онкохворих дітей, у яких під час лікування дуже часто виникає потреба у донорській крові та її компонентах.

Обстеження донорів та збір донорської крові проходитиме за адресою: м.Чернівці, вул.Українська, 36, Чернівецький обласний центр служби крові.

Вимоги для донорів: 18-45 років, при собі мати паспорт та довідку про проходження флюорографії.

Шановні чернівчани, просимо Вас долучитись до цієї життєвонеобхідної благодійної акції. Не будьте байдужими! Станьте героями для хворих дітей!

За додатковою інформацією звертатись за контактним номером телефону (095)820-93-96 – подруга "Адель", координатор всеукраїнської акції "Врятуй дитині життя" в Чернівцях.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чи буде ще бабине літо: синоптикиня розповіла про погоду на Буковині
24 550
Отруйні двійники: що потрібно знати під час збору опеньок
22 454
У Центральній лікарні Чернівців нове призначення: хто замінив Куріцина
20 384
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
18 047
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
11 290
В Чернівцях повністю обмежать рух транспорту на перехресті двох завантажених вулиць
6 720
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
6 374
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
5 684
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
5 283
У Чернівцях починають опалювальний сезон: куди спершу подадуть тепло
5 149


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.