Буковинку Ані Лорак пропонують позбавити звання народного артиста

Новини Чернівців / топ новини / Новини України / новини
2 442
0
Буковинку Ані Лорак пропонують позбавити звання народного артиста

У парламенті України зареєстровано законопроект про позбавлення діячів культури звання "Народний артист України". Як повідомляє "112 Україна", автором відповідного проекту закону є депутат з фракції "БПП" Іван Мельничук.

Основним завданням проекту є засудження антиукраїнських проявів українських діячів культури, мистецтва і шоу-бізнесу, а також застосування до них публічної відповідальності, у вигляді позбавлення звання "Народний артист України", кажуть у фракції.

"Україна де-факто перебуває в стані військового конфлікту з країною-агресором – Російською Федерацією. Разом з тим, не всі громадяни можуть адекватно оцінювати ситуацію. Особливе обурення викликає поведінка деяких представників української культури і шоу-бізнесу, зокрема тих, хто має звання "Народний артист України", а, отже, повинні розуміти свою відповідальність і залишатися вірними українському народу", - заявив депутат.

Читайте: Іменну "зірку" Ані Лорак пропонують офіційно вилучити з Алеї зірок у Чернівцях

"Ми є свідками активного співробітництва представників української "богеми" з країною-агресором, про що свідчать коментарі, після яких ці артисти не гідні вважатися громадянами України, не кажучи про те, щоб мати звання "Народний артист України".

Проектом закону пропонується позбавити Ані Лорак, Таїсію Повалій, Йосипа Кобзона, Миколи Баскова звання "Народний артист України", – додав він.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
17 858
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
10 555
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 166
П'ятиповерхову будівлю "Укрпошти" у Чернівцях не змогли продати
9 476
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
7 347
Сьогодні - шквальний вітер, завтра - сильні заморозки: погода на Буковині ближчими днями
6 982
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
6 542
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 439
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 494
Завтра у Чернівцях попрощаються із двома загиблими військовими
5 250


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.