Ліси на Буковині перевіряють аж дві комісії

Новини Чернівців
1 109
0
Ліси на Буковині перевіряють аж дві комісії

У Чернівецькій області наразі працюють дві комісії з перевірки фактів незаконної вирубки лісу, одна з яких створена  відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, інша направлена Державним агентством лісових ресурсів України. Про це йшлося на апаратній нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, повідомляє прес-служба ОДА.

Здійснено контрольну перевірку Сторожинецького Держспецлісгоспу, за результатами якої порушень не виявлено.

За підсумками наради, Чернівецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства вказано забезпечити оприлюднення необхідної контактної інформації задля того, щоб до комісій могли звернутись усі, хто володіє фактами порушень у лісовій галузі.

"Представники громадськості повинні знати, куди можна звертатись при виявленні доказів незаконної вирубки лісу", - наголосив Олександр Фищук.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.