За порушення продажу алкоголю й цигарок на Буковині анулювали майже 300 ліцензій

Новини Чернівців
783
0
За порушення продажу алкоголю й цигарок на Буковині анулювали майже 300 ліцензій

За порушення правил здійснення роздрібної торгівлі вищезгаданими підакцизними товарами, в тому числі, у зв’язку із встановленням фактів продажу алкоголю й тютюну неповнолітнім, 292 ліцензії впродовж січня-липня 2015 року було анульовано. Про це повідомляє прес - служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Усього ж, станом на 1 серпня цього року, роздрібну торгівлю алкогольними напоями та цигарками на Буковині здійснюють 1914 суб’єктів господарювання, що на 285 більше, ніж на початок серпня торік.

Також цього року видали на 630 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, порівняно з минулим роком.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.