Папієву ніяк не можуть вручити повідомлення про вчинення злочину, - нардеп

Новини Чернівців
2 990
0
Папієву ніяк не можуть вручити повідомлення про вчинення злочину, - нардеп

Генеральна прокуратура Україна досі не вручила повідомлення про вчинення злочину екс-голові Чернівецької ОДА, нардепу від "Опозиційного блоку" Михалові Папієву.

Про це в коментарі журналісту molbuk.ua повідомив народний депутат Максим Бурбак.

Він зазначив, що до нього надійшло чергове повідомлення від ГПУ у відповідь на його депутатське звернення, в якому він запитував про хід кримінального провадження щодо Папієва.

"Ніяк не можуть вручити повідомлення про вчинення злочину. Можливо, хочуть, щоб я виконав послуги кур’єра і власноруч передав повідомлення йому. Повідомлення надсилається на домашню адресу. Але думаю, що з початком наступної сесії Верховної Ради повістка йому нарешті буде вручена", - додав Бурбак.

"Я думаю, що незабаром ми побачимо подання Генпрокурора щодо позбавлення депутатської недоторканності багатьох депутатів. Хотілося би побачити і по Бойку, і по Бакуліну, і по Льовочкіну, і по Папієву також", - розповів М. Бурбак.

Нагадаємо, у справі екс-губернатора Буковини Папієва вже опитали 150 свідків.

Генпрокурора Віктора Шокіна попросили взяти на особистий контроль справу екс-глави Чернівецької ОДА.

Як відомо, раніше нардеп Добродомов заявляв, що "не втомлюється писати Шокіну про зняття недоторканності з нардепа Папієва".

Нардеп Бурбак у квітні заявляв, що разом з депутатом Миколою Федоруком ходив до Генпрокурора зі скаргами на Папієва.

Раніше прокуратура Чернівецької області заявляла про завершення розслідування щодо екс-голови Чернівецької ОДА, нинішнього нардепа від "Опозиційного блоку" Михайла Папієва. Тоді прокурор Микола Якимчук заявляв, що справу передали в Генпрокуратуру України.

Читайте також: Папієв заявив, що він абсолютно чистий перед законом

Разом з тим, Якимчук заявляв, що розслідування зібрало достатньо доказів вини Папієва. Також у зв’язку з кримінальним провадженням Папієв може втратити недоторканність.

Раніше прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо Папієва через незаконну агітацію на виборах у 2012 році.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Потепління до +23. Синоптики повідомили, коли найтепліший день в Україні та де очікуються дощі протягом тижня
17 561
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
9 537
У Чернівцях з'явилися нові очільники комунальних підприємств
5 879
У селі під Чернівцями молодого чоловіка вбило струмом
5 222
У Чернівцях на Калинівському ринку чоловік вдарив ножем іншого
4 096
"Без дротів і виглядає гарною": мер розповів, коли планують закінчити вулицю Заньковецької
3 289
Які підприємства на Буковині визначають критично важливими: оновили критерії
3 282
Махінації на мільйон: на Буковині судитимуть сільського голову, який наживався на бюджеті громади
2 878
Понад пів року вважався безвісти зниклим: у Чернівцях попрощаються із солдатом Сергієм Шутовським
2 012
Що ніколи не слід вмикати у подовжувач, а можна лише в розетку
1 903


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.