Буковинські освітяни довіряють системі ЗНО

Новини Чернівців
1 252
0
Буковинські освітяни довіряють системі ЗНО

"Це спроби підірвати принцип вступу за результатами ЗНО", - коментують буковинські освітяни заяву генпрокуратури про зловживання службовим становищем керівництва Українського центру оцінювання якості освіти.

Любов Якименко, завідувач відділу тестових технологій та групи моніторингу ЗНО в Чернівецькій області:
– Ми всі щиро вірили у справедливість процедури ЗНО. Неможливо просто так затоптати ту довіру, яку заслужили в громадськості. Звісно, і до нас приходять абітурієнти, які просять за бали, та ми ніколи не ведемося на їхні балачки.
Генпрокурор – це така поважна посада. Дивно, що він робить такі заяви, ще не маючи конкретних фактів. Це звинувачення – це спроба перекреслити роботу кожної людини, яка була причетна до ЗНО. Зараз нам треба буде заново доводити, що все на ЗНО чесно.

Галина АБРАМ’ЮК, заступник директора Чернівецької гімназії №5:
– Судячи з показників учнів гімназії на ЗНО, у мене ніколи не виникало сумнівів у чесності цієї процедури. Дитина, яка працювала, отримувала відповідно 200 балів чи трохи менше. Яка ж не хотіла вчитися, мала відповідний результат і на ЗНО.
Водночас не виключаю можливості того, в чому звинувачують центр оцінювання, бо ми, на жаль, поки що живемо не в правовому колі. Хоча все це сприймаю як саботаж, щоб підірвати принцип вступу за результатами ЗНО.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.