На вулиці Хмельницького під час ремонту дороги викопали снаряд

Новини Чернівців / пригоди
2 984
0
На вулиці Хмельницького під час ремонту дороги викопали снаряд
На вулиці Хмельницького під час ремонту дороги викопали снаряд

16 липня в Чернівцях на вул. Б. Хмельницького при проведенні ремонтних робіт на автодорозі було виявлено невідомий предмет, який ззовні нагадував вибухонебезпечний. На місце події були направлені фахівці групи піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області. Рятувальники оглянули даний предмет і визначили, що він є артилерійським снарядом калібру 122 мм. часів Другої Світової війни. Піротехніки вилучили артилерійський снаряд та провели детальне обстеження прилеглої території щодо наявності інших небезпечних знахідок. Артилерійський снаряд знешкоджено у встановленому порядку, повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області.

З початку року на території Чернівецької області виявлено 49 застарілих вибухонебезпечних предметів минулих світових війн. Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує громадянам: при виявлені підозрілого предмету потрібно неухильно дотримуватися правил безпеки. В жодному разі не торкайтеся його. Місце знахідки потрібно обгородити, використовуючи для цього предмети яскравих кольорів. Проте якщо таких немає, можна використати будь-які підручні засоби. Після цього слід відразу зателефонувати до Служби порятунку 101.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
29 077
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
19 235
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
11 621
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 544
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
5 742
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 138
У горах дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині завтра
3 948
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
3 903
Встановили прапор на вцілілому будинку: десантники з Буковини звільнили село на Донеччині — відео
3 649
На Буковині підліток на мотоциклі збив двох школярок, одна потрапила до лікарні
3 420


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.