На Буковині удвічі збільшилась кількість вбивств, - Порошенко

Новини Чернівців / кримінал
2 658
0
На Буковині удвічі збільшилась кількість вбивств, - Порошенко

У Чернівецькій області удвічі збільшилась кількість вбивств.

Про це у п’ятницю на розширеній колегії МВС заявив президент України Петро Порошенко.

Він зазначив, що на всій території України відзначається зростання терористичної загрози.

Глава держави заявляє про істотне зростання рівня диверсійної і терористичної загрози в регіонах за межами проведення антитерористичної операції.

"Кримінал користується тим, що значна частина сил і ресурсів правоохоронних органів сконцентрована на боротьбі з різноплановими виявлення та наслідками російської гібридної війни проти України. Тому і спостерігатиметься значне збільшення окремих видів тяжких та особливо тяжких злочинів. Проти життя і здоров'я громадян. При цьому твердження, ніби їх збільшення відбулося в основному в Донецькій і Луганській областях, на жаль, є помилковим", - зазначив Порошенко.

Президент підкреслив, що крім Донецької області, де кількість вбивств з причин російської агресії останнім часом зросла в три рази, зростання кількості вбивств відзначається також у Чернівецькій області, де такий показник зріс удвічі, Миколаївській - зростання в 1,8 рази, Житомирській - в 1,5 рази.

"Значно зросла кількість крадіжок, на 15% в цілому. І це притаманне зараз майже всім областям. Найбільший сплеск цього виду злочину стався в Київській та Івано-Франківській областях - майже вдвічі. Приблизно таке ж зростання - на Чернігівщині та Львівщині.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
29 472
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 609
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 277
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 618
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 078
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 989
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 817
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 358
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
5 113
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 044