Через аварію на водогоні у Чернівцях десяток будинків залишились без води

Новини Чернівців
2 315
0
Через аварію на водогоні у Чернівцях десяток будинків залишились без води

Через аварію на водогоні десяток будинків у Чернівцях у неділю залишаться без води.

Про це molbuk.ua повідомили у прес-службі міськради.

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по ліквідації витоку холодної води на водогоні в районі вулиці Героїв Майдану, 242 (онколікарня), 5 липня з 9.00 до 24.00 буде відсутнє водопостачання в районі вулиць Затишна, Гадячинська, Рівненська, Героїв Майдану, 186А, 186Б, 186В, 190Б, 190В, 190Г, Шухевича, Прилуцька, Луковецька, Ставчанська, Хрещатинська, Шипинська, пров. Шипинській та прилеглих вулиць.

Проводяться ремонтні роботи.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.