Суд у Чернівцях зобов'язав міліцію розслідувати справу за заявою журналістки

Новини Чернівців
1 280
0
Суд у Чернівцях зобов'язав міліцію розслідувати справу за заявою журналістки

Шевченківський районний суд Чернівців зобов'язав Шевченківський райвідділ ГУ МВС України в Чернівецький області відкрити кримінальне провадження за заявою журналістки чернівецького інформаційного порталу 0372.ua Галини Єреміці про перешкоджання її роботі.

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

Таке рішення суд ухвалив 1 липня. Представники райвідділу міліції на засідання не з'явилися.

Нагадаємо, 26 червня журналістка Галина Єреміца звернулась зі скаргою до Шевченківського районного суду міста Чернівці на бездіяльність та неправомірні дії правоохоронних органів міста, які відмовили їй внести відомості про злочин, передбачений ст. 171 КК України (перешкоджання професійній журналістській діяльності), до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР).

Це вже не перша скарга пані Єреміци з цього приводу. У травні журналістка подавала скаргу прокурору Чернівецької області Миколі Якимчуку на бездіяльність працівників Шевченківського РВ ГУ МВС України в Чернівецький області та неправомірні дії працівників прокуратури району.

Причиною скарги став конфлікт журналістки з представниками чернівецького відділення банку "Фінанси та кредит". 31 березня за наказом свого керівника охоронець відділення грубо випровадив пані Єреміцу, коли вона намагалась знімати конфлікт, який розгорівся між клієнтами та керівництвом відділення банку. Пані Єреміца подала заяву до Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області про перешкоджання законній професійній журналістській діяльності згідно статті 171 Кримінального кодексу України.

13 травня журналістка отримала відповідь від прокуратури, у якій йдеться, що "вивченням матеріалів перевірки за зверненням встановлено, що в них відсутні будь-які відомості чи документи, які підтверджують зайняття журналістською діяльністю". Опитаний працівник банку начебто вказав, що Галина Єреміца не пред'явила посвідчення журналіста. На цій підставі, як йдеться у відповіді за підписом прокурора Шевченківського району І.Корчинського, відсутні підстави для внесення відомостей до ЄРДР.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«У селах майже немає запитів на будинки»: скільки коштують будинки в селах на Буковині
21 450
Українцям назвали тариф на газ із 1 квітня 2026 року: скільки потрібно буде платити
15 816
Чотири метри тирамісу на Кобилянської: чернівчан пригощали італійським десертом
7 978
НБУ ввів в обіг нові банкноти: чи можна розплатитися старими гривнями
7 251
Дністер на Буковині аномально змілів: як виглядає зараз річка - фото
6 474
Раптова хвороба обірвала життя: на Буковині помер військовий та волонтер Іван Веклич
4 168
Не менше 100 гривень: директор водоканалу розповів, яким мав би бути тариф на воду у Чернівцях
2 814
«Пальне дороге, а з добривами ще гірше»: на Буковині в розпалі весняна посівна кампанія
2 394
«Якщо виникає порожнеча, її заповнює ворог»: інтервʼю з відомим режисером і військовим Ахтемом Сеітаблаєвим
2 170
Українці вимагають захистити високогір’я Карпат, де будують вітрові станції та курорти
2 138