Найменше доріг відремонтували на Буковині - міністр інфраструктури

Новини Чернівців / топ новини / новини
1 689
0
Найменша активність з ямкового ремонту доріг у Чернівецькій області,- відзначив міністр інфрастуктури Андрій Пивоварський вчора під час поїздки до Чернігівської області, повідомляє Інтерфакс.

Найнижчі показники активності - в Чернівецькій, Черкаській, Івано-Франківській і Закарпатській областях: показники обсягів виконаних робіт у цих регіонах не перевищили 50 тис. кв. м.

Станом на початок травня залишок "ямковості" на автомобільних дорогах загального користування становив 5,8 млн кв. м, зокрема 1,4 млн. кв. м - на автодорогах державного значення, 4,4 млн кв. м - на дорогах місцевого значення

Ямковий ремонт доріг України, що перебувають у сфері управління Державного агентства автомобільних доріг ("Укравтодор"), планується завершити наприкінці червня - на початку липня 2015 року.

За даними "Укравтодору", від початку 2015 року ліквідовано близько 2,2 млн кв. м ям на дорогах, на дорогах держзначення - 1,8 млн кв. м (80%).

Із запланованого обсягу видатків загального фонду держбюджету на період березень-травень 2015 року у розмірі 1 млрд грн на сьогодні "Укравтодору" фактично виділено 731 млн грн.

Як зазначає "Укравтодор", вартість поточного ремонту дорожнього покриття залежить від розміру вибоїн та застосовуваної технології їх усунення.

Ямковий ремонт 1 кв. м щебеневого покриття за глибини вибоїни до 5 см коштує 70-80 грн, цементобетонного покриття за глибини вибоїни до 5 см - 300-350 грн, асфальтобетонного покриття за глибини вибоїни до 5 см - 150 до 450 грн.

Технологія ремонту залежить від розмірів і кількості вибоїн, а також від типу дорожнього покриття і видів матеріалів його шарів, наявних матеріальних і технічних ресурсів, погодних умов тощо.

Лідерами за обсягом виконаних робіт є дорожні підприємства та організації Одеської і Миколаївської областей, де від початку року відремонтовано 201 тис. кв. м та 178 тис. кв. м дорожнього покриття відповідно.

Високі темпи виконання робіт - у Донецькій, Київській, Тернопільській і Чернігівській областях, де від початку ремонтно-будівельного сезону відновлено 120-150 тис. кв. м.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Де і коли випаде дощ з мокрим снігом, і в яких областях буде сильний вітер
32 407
Щасливий номер телефону: що означає остання цифра і яка з них притягує гроші
20 853
Віддав життя за Україну: загинув молодий захисник з Буковини Микола Кац
4 440
Перший матч весняної частини сезону: коли «Буковина» зіграє з «Вікторією»
3 909
Фахівці обстежили Дністер після забруднення через атаку РФ на Буковину: що виявили
3 737
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 14 березня
3 731
Хто з українців отримає 1500 гривень у квітні: повний перелік категорій
3 644
У Чернівцях на вулиці, яку відремонтували за 34 мільйони гривень, вже розрили асфальт: яка причина
3 532
У Чернівцях відзавтра подорожчає проїзд у маршрутках: скільки будемо платити
3 519
«Чому маю платити штраф, якщо поїздка оплачена?»: що робити, якщо вас оштрафували в тролейбусі, а ви заплатили
3 209