Водоканал і обленерго домовилися - вода у Чернівцях буде

Новини Чернівців / гаряча тема
1 567
0
Водоканал і обленерго домовилися - вода у Чернівцях буде

За участю міського голови Олексія Каспрука голова правління ПАТ ЕК "Чернівціобленерго" Олексій Шекета та начальник КП "Чернівціводоканал" Сергій Дзезик досягли домовленості про рівень розрахунків за спожиту електроенергію у травні цього року. КП "Чернівціводоканал" зобов’язалося сплати за спожиту електроенергію у травні цього року кошти у сумі 2,9 млн. грн., з яких 2,3 млн. грн. – це кошти підприємства, а 600 тис. грн. – це кошти, які КП "Чернівціводоканал" отримує на відшкодування пільг та субсидій за рахунок субвенцій з Державного бюджету, повідомляє прес-служба міської ради.

КП "Чернівціводоканал" 2,3 млн. грн. сплатить енергопостачальникам до 1 червня ц. р. Голова правління ПАТ ЕК "Чернівціобленерго" Олексій Шекета зобов’язався у разі дотримання зазначеної домовленості забезпечити безперебійне електропостачання усіх об’єктів КП "Чернівціводоканал". Гарантом дотримання домовленості між двома підприємствами виступає міський голова Олексій Каспрук.

Читайте: Обленерго готове залишити Чернівці без води


До кінця травня передбачається узгодити графік розрахунків між ПАТ ЕК "Чернівціобленерго" та КП "Чернівціводоканал" на подальший період.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Пропускала крізь себе чужий біль»: у Чернівцях попрощалися з журналісткою Лілією Вакарюк
32 302
Знайшли в полі на околиці села: на Буковині рятувальники розшукали зниклу дівчину
29 076
«Вірний присязі до останнього подиху»: на війні загинув сержант Євгеній Окіпняк з Буковини
5 843
Негода знищила частину півонієвого поля на Буковині: сезон завершився раніше
5 397
«Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях»: на Буковині попрощалася з воїном Русланом Котелком
5 137
Вілли над водою і будиночки-фургончики: скільки коштує відпочинок на Дністрі цього літа
4 404
Ярмарок, фестиваль морозива й театр: куди піти у Чернівцях сьогодні
4 077
У Чернівцях стартував кінофестиваль Миколайчук OPEN: понад 80 фільмів і зіркові гості
3 961
Популярне ранкове шоу випустило спецефір про Чернівці: що показали глядачам
3 913
Федоров вперше повідомив, якими будуть умови отримання відстрочки українськими військовими
3 819