Колишній буковинець став прокурором Рівненської області

Новини Чернівців
2 044
0
Колишній буковинець став прокурором Рівненської області

Прокурором Рівненської області призначили Анатолія Ковальчука. Відповідний наказ підписав Генеральний прокурор України Віктор Шокін.

У четвер, 14.05.2015, перший заступник Генерального прокурора України Володимир Гузир офіційно представив колективу прокуратури Рівненської області нового керівника.

У своєму виступі Володимир Гузир окреслив головні завдання органів прокуратури регіону. Головним пріоритетом залишається ствердження на території області законності та справедливості. Також він зазначив, що вірний шлях у збереженні стабільності в регіоні – це плідна взаємодія органів влади, правоохоронців та суддівського корпусу.

У свою чергу, прокурор Рівненської області подякував за довіру та пообіцяв належно виконувати разом з колективом усі поставлені завдання.

Довідка

Анатолій Ковальчук має 18-річний стаж роботи в органах прокуратури. Працював на прокурорського-слідчих посадах, в тому числі керівних, в органах прокуратури Вінницької, Чернівецької та Полтавської областей.

До нинішнього призначення Анатолій Ковальчук обіймав посаду заступника прокурора Полтавської області, одночасно з 24 березня 2015 року виконував тимчасово обов’язки прокурора Рівненської області.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
6 875
15 найпопулярніших імен для хлопчиків: тенденції та традиції
5 240
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
5 055
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
4 838
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 31 січня
4 002
Чернівці можуть офіційно визнати вуличних котів «мешканцями міста»: триває збір підписів
3 763
На Буковині знову застосовують екстрені відключення світла: яка причина
3 557
Бракує працівників і солі: мер Чернівців пояснив, чому не встигають прибирати сніг і лід
3 308
На кордоні з Румунією митники виявили приховані брендові товари на понад 3,7 млн гривень
3 289
Виховала не одне покоління: померла вчителька одного з ліцеїв у Чернівцях
3 246