Буковинці сплатили майже 53 мільйони гривень податку на прибуток

Новини Чернівців
1 607
0
Буковинці сплатили майже 53 мільйони гривень податку на прибуток

Буковинці сплатили до бюджету понад 52,9 млн. грн. податку на прибуток, повідомляє прес - служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Така сума податку на прибуток надійшла за чотири місяці нинішнього року Надходження перевищили очікувані показники на 20,6 відсотків.

Із зазначених коштів державний бюджет одержав 46,2 млн. грн., місцева казна - 6,7 млн. грн.

Ще, бюджет з початку року, отримав 1,8 млн. грн. відрахувань частини чистого прибутку державних унітарних підприємств та комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, ці надходження зросли втричі, плюс 1,2 млн. грн.

До всіх територіальних органів ДФС Буковини декларації з податку на прибуток за 2014 рік подали 2550 платників, котрі задекларували обсяг доходів в сумі 12,2 млрд. грн. (за 2013 рік 11,5 млрд. грн.).

З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України № 71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)", згідно з яким базова ставка податку на прибуток становить 18 відсотків.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 785
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
6 129
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 792
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
4 699
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 31 січня
3 769
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 675
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 577
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 387
Бракує працівників і солі: мер Чернівців пояснив, чому не встигають прибирати сніг і лід
3 209
Виховала не одне покоління: померла вчителька одного з ліцеїв у Чернівцях
3 058